Zvýšená hygienická opatření a vracení vstupného z důvodu vládních nařízení

Zvýšená hygienická opatření

 1. Po celou dobu eventu je povinná ochrana úst a nosu respirátorem bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Konzumace jídla a nápojů je možná pouze během pauzy, kdy neprobíhá koncertní vystoupení.
 2. Pravidelně dezinfikujeme plochy a předměty, s kterými přijdou hosté do kontaktu.
 3. Pravidelně větráme prostory tam, kde je to možné (schodiště).
 4. Pravidelně kompletně dezinfikujeme prostory po uzavření provozovny.
 5. Máme k dispozici dezinfekce rukou pro hosty.
 6. Obsluha vč. event manažera je v respirátorech.
 7. Periodicky dezinfikujeme nástroje a pomůcky v obslužné části provozu.
 8. Pravidelně kontrolujeme symptomy a dodržování hygienických pravidel personálu. Především kontrolujeme symptomy nemoci a použití dezinfekce na ruce. Máme standardizované postupy a proškolený personál.
 9. Dodavatelé jsou povinni používat ochranné pomůcky a mají zákaz vstupovat do zázemí provozovny.
 10. Doporučujeme bezkontaktní platby.
 11. Mezi stoly jsou minimálně 1,5 metrové rozestupy. Ke stolům pro osm (deset) usazujeme rodiny nebo skupiny, které přišly společně, nebo maximálně 8 osob s 1,5 metrovými rozestupy mezi skupinami (rodinami), které nepřišly společně.
 12. Sál, ve kterém se event odehrává, má svůj vchod, který je využíván pouze hosty Večeře s Mozartem v době, kdy se Večeře s Mozartem koná.

Event Večeře s Mozartem se koná v sále, který je umístěn v pěti hvězdičkovém hotelu, kde je hygienický standard i za běžných okolností velmi vysoký.

Vracení vstupného

V případě omezení provozu Večeře s Mozartem z důvodu pandemie COVID-19 na základě vládních opatření, Vám vrátíme vstupné ponížené o bankovní a administrativní poplatky, nebo vyměníme již zakoupené vstupenky a vouchery na jiný termín, nebo prodloužíme platnost dárkových vstupenek a poukazů. Tato opatření platí na vstupenky zakoupené od termínu 20. 5. 2020 dále.
Více informací najdete v obchodních podmínkách.

Věříme, že výše popsaná opatření přispějí k Vaší bezpečnosti a flexibilitě a zároveň Vám dovolí plně si vychutnat Večeři s Mozartem.