Home > Novinky

Novinky

Jubilejní koncert světoznámého klavíristy Ivana Klánského

Mimořádný hudební zážitek, velká oslava narozenin. Otec a čtyři synové na jediném pódiu. Takový bude jubilejní koncert světově proslulého klavíristy Ivana Klánského a jeho dětí v pražském Rudolfinu.

Nadaní a úspěšní potomci Ivana Klánského patří ke špičkovým umělcům. Syn Lukáš je klavíristou, na housle hraje syn Vladimír, který je členem známého Epoque Quartet. Syn Adam si vybral violoncello a Daniel, který exceluje ve Večeři s Mozartem, je špičkový basbarytonista.

Koncert s názvem Ivan Klánský a synové představí při své neobvyklé oslavě díla Antonína Dvořáka. Jubilejní koncert se uskuteční 23. listopadu ve Dvořákově síni pražského Rudolfina. Více informací o koncertu naleznete na webu Live City.

Neomezený nápojový balíček a uvítací nápoj nově od května

Milí diváci,

od května letošního roku jsme pro vás připravili novou kategorii vstupenky s neomezeným nápojovým balíčkem, který obsahuje víno, pivo, nealko nápoje a teplé nápoje neomezeně po celý večer. Ve všech kategoriích bude nově zařazen uvítací nápoj. Reagujeme tak na vaše podněty a připomínky a doufáme, že si díky této změně Večeři s Mozartem ještě více užijete!

Těšíme se na vás,
vaše Live City

Silvestrovská galavečeře s Mozartem 2018 nově i v Obecním domě!

Milí diváci,

po velkém úspěchu Silvestrovské Galavečeře s Mozartem v loňském roce jsme se rozhodli ji letos uspořádat na dvou místech zároveň.
Silvestr s námi budete moci oslavit již tradičně v krásném neobarokním sále Boccaccio v Grand Hotelu Bohemia. A nově také v Sladkovského sále, v nejvýznamnější pražské secesní památce, v Obecním domě.
Galavečeře s Mozartem se budou na obou místech velmi podobat. Silvestrovský zábavný program je sestaven totožně, mírný rozdíl najdete pouze ve slavnostním šestichodovém menu. Půlnoční přípitek si v Boccaccio sále užijete v komornější atmosféře, oproti tomu v Obecním domě se můžete na hlavní terase kochat atmosférou pražských ulic.

Moc rádi vás na jednom z těchto krásných míst přivítáme!

S úctou Vaše Live City

V prosinci adventní a silvestrovská Večeře s Mozartem!

Milí diváci,

v prosinci pro vás připravujeme adventní koncerty s vánočními koledami a vánoční výzdobou Boccaccio sálu. Po Mozartových operách vám na konci programu zazpívají operní pěvci Daniel Klánský a Terezie Švarcová (nebo Gabriela Kopperová a Andrej Beneš) ty nejkrásnější vánoční koledy.

Na Štědrý den a Boží hod vánoční se můžete těšit na speciální vánoční menu a rozšířený program o jeden blok.

29. 12. a 30. 12. 2017 vás čeká speciální silvestrovský program, kdy v poslední části večera uslyšíte valčíky od Johanna Strausse mladšího i staršího a naši umělci vám popřejí šťastný Nový rok.

31. 12. pak můžete zažít výjimečnou Galavečeři s Mozartem s vynikající zábavou i po půlnoci a večeří o šesti chodech. Více informací najdete zde.

Budeme se na vás těšit!

Vaše Live City

Sleva 100 Kč na nespolehlivější taxi v Praze! Stáhněte si aplikaci, zadejte číslo karty a promokód a sleva je vaše

Milí diváci,

Protože chceme, aby Vaše návštěva Prahy byla co nejpříjemnější, darujeme Vám před začátkem každého eventu slevu ve výši 100 Kč na nejspolehlivější taxi v Praze – Liftago. Tak jak to znáte z TripAdvisoru, i zde jsou řidiči hodnoceni až 5 hvězdičkami a vy si můžete vybrat vždy toho nejlepšího a zabránit tak nepříjemným překvapením.

Těšíme se na vás!

Vaše Live City

Máme rádi singles!

Milí singles!

Připravili jsme pro vás na našich stránkách pár tipů a doporučení, jak si Večeři s Mozartem co nejvíce užít. Např. jaké místo si vybrat, co si objednat, kdy přijít apod. Doufáme, že vám tyto informace pomohou a budeme se na vás velmi těšit.

Vaše Top Culture

Poděkování pravidelným hostům

Milí diváci,

Velmi si vážíme těch, kteří k nám chodí opakovaně! Jestliže patříte k našim stálým hostům, napište nám prosím při Vaši další rezervaci heslo „Pravidelný host“ a v případě, že na Vaše jméno již v minulosti proběhla objednávka, dostanete od nás malou pozornost.

Těšíme se na vás!

Vaše Top Culture

Prosíme o včasný příchod

Milí návštěvníci,

prosíme Vás o dodržování času příchodu. Pozdním příchodem jsou rušeni ostatní hosté a zároveň oddalován začátek prvního koncertu. Představení začíná vždy v 19.00 hod. a nápoje před první částí je možné objednat pouze do 18.50 hod. V případě, že víte předem o pozdním příchodu, doporučujeme rezervaci lóže. V té je možné objednávat nápoje i později.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný zážitek!

Vaše Top Culture

Nový nápojový balíček od září 2015: volný výběr vín a více nápojů!

Nový nápojový balíček od září 2015: volný výběr vín a více nápojů!

Milí diváci!

Reagujeme na Váš požadavek rozšíření nápojového balíčku a od 5. 9. vám nabízíme variantu s volným výběrem vín a více nápoji. Nově máte k dispozici 4 nápoje ve složení – 1x nealko nápoj, 1x rozlévané víno 0,15  dle výběru, 1x káva nebo čaj, 1x nápoj dle výběru (pivo, rozlévané víno 0,15l dle výběru, nealko, nebo 0,15 l Sekt Bohemia Chardonnay Brut). Oproti nápojovému lístku se jedná až o 40 % zvýhodnění.

Věříme, že Vás tato nabídka uspokojí a umocní celkový zážitek z Večeře s Mozartem.

Vaše Top Culture

Nové menu od 11. 4. 2015

Milí diváci,

od 11. 4. 2015 jsme pro vás připravili nové menu! To sestavil v Čechách velmi známý šéfkuchař Lukáš Vokrouhlík, který (mimo jiné) bude již podruhé reprezentovat ČR na Expu – velké mezinárodní výstavě průmyslu a kultury. Recepty jsou opět česko-rakouské a byly zvoleny tak, aby poskytly vedle skvělého uměleckého zážitku i zážitek gastronomický. A na co se můžete těšit? Jako předkrm můžete ochutnat hráškový krém s máslovými krutony, hlavním jídlem jsou velmi oblíbená hovězí líčka na červeném víně a tymiánu, podávaná s celerovo-bramborovým pyré a nakonec vám bude servírovaný tradiční česko-rakouský desert v podobě jablečného štrůdlu.

Dobrou chuť!

Vaše Top Culture