Novinky

Vrácení vstupného i zvýšená hygienická opatření

Milí hosté,

nově jsme pro Vás zavedli možnost vrácení vstupného v případě omezení z důvodu pandemie COVID-19, nebo možnost bezplatné změny termínu Večeře s Mozartem. Tato opatření platí na vstupenky zakoupené od 20. 5. 2020.

Zároveň kvůli Vaší maximální bezpečnosti dodržujeme zvýšená hygienická opatření. Zdraví Vás, našich diváků, je pro nás velkou prioritou a rádi bychom Vás ujistili, že všechna opatření bereme velmi vážně a klademe velký důraz na jejich dodržování.
Mezi hygienická opatření patří např. pravidelná dezinfekce ploch a předmětů, s kterými přijdou hosté do kontaktu, větrání prostor tam, kde je to možné, kompletní dezinfekce prostor po uzavření provozovny a dezinfekce rukou pro hosty. Veškerý personál včetně hudebníků je v rouškách. Po zpěvácích požadujeme předložení negativního výsledku testu na COVID-19. Mezi stoly necháváme alespoň 1,5 metrové rozestupy a počet míst u stolů pro 8 jsme snížili na 2 (neplatí v případě rodiny nebo skupiny). Sál má svůj vlastní vchod, který je využívám pouze hosty Večeře s Mozartem.
Věříme, že výše popsaná opatření přispějí k Vaší bezpečnosti a zároveň Vám dovolí plně si vychutnat tuto jedinečnou událost.

Více informací naleznete na odkazu COVID-19. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na info@mozartdinner.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Vaše Live City

Snížili jsme cenu vstupenek ke stolu pro osm!

Vážení hosté,

máme pro vás skvělou zprávu! Nově jsme snížili cenu vstupenek ke stolu pro osm. Tyto vstupenky i nadále obsahují mimo koncertu i uvítací nápoj a tříchodovou večeři inspirovanou česko-rakouskou kuchyní.

Přijďte si k nám vychutnat nezapomenutelný kulturní zážitek!

Těšíme se na vás,
Vaše Live City

Neomezený nápojový balíček i o Vánocích

Vážení hosté,

díky naší spolupráci s Grand Hotelem Bohemia budete mít možnost využít neomezený nápojový balíček i během vánočních termínů (24. a 25. 12.) a novoročního představení (1. 1.).

Neomezený nápojový balíček je cenově výhodný a obsahuje neomezenou konzumaci nealkoholických a teplých nápojů, vína a piva, a to během celého večera až do konce představení. Objednat si jej můžete v našem e-shopu při výběru vstupenek.

Věříme, že tato novinka přispěje k Vaší maximální spokojenosti při návštěvě svátečních termínů.

S úctou
Vaše Live City

Nově si můžete objednat luxusní 4 chodové Zlaté menu

Vážení hosté,

velmi nás těší váš zájem o Večeři s Mozartem. Vzhledem k tomu, že se neustále snažíme vylepšovat naše služby tak, abychom uspokojili i ty nejnáročnější hosty, jsme ve spolupráci s šéfkuchařem Grand Hotelu Bohemia vytvořili nové Zlaté menu.
Jedná se o luxusní, 4 chodové menu, které zahrnuje neomezenou konzumaci vína, piva, nealkoholických a teplých nápojů. Samozřejmostí je také doplnění každého chodu vhodným vínem.

Menu je možné objednat v případě nákupu vstupenky do lóže min. 7 dní před termínem představení a je dostupné také ve vegetariánské variantě.

Podrobný popis menu naleznete na stránce Menu a nápoje.

S úctou vaše Live City

Přijďte oslavit Nový rok na Silvestrovskou galavečeři s Mozartem v Obecním domě

V prostorách nejvýznamnější secesní památky v Praze, v Obecním domě, Vás čeká exkluzivní gastronomicko-umělecký zážitek v podání místní Francouzské restaurace a excelentních českých umělců.

Na silvestrovský večer 2018 jsme pro Vás připravili výjimečný program. Vychutnejte si ty nejlepší árie a duety z Mozartových oper a také jeho instrumentální skladby. Po půlnoci se pak ponořte do nejkrásnějších valčíků od Johanna Strausse II. Následovat budou krásné písně Franka Sinatry a další světoznámé bluesové a jazzové skladby.

Sváteční atmosféru večera podtrhne slavnostní šestichodová večeře, připravena místní Francouzskou restaurací v čele s jejím šéfkuchařem Patrikem Bečvářem.

Díky Silvestrovské galavečeři s Mozartem budete mít navíc možnost půlnočního přípitku s výhledem na pražské ulice a zažít venkovní slavnostní atmosféru.

Silvestrovský program ve Sladkovského sále Obecního domu začíná v 19:30 speciálním welcome drinkem a končí přibližně v 1:30 ráno.
Více informací naleznete zde.

Jubilejní koncert světoznámého klavíristy Ivana Klánského

Mimořádný hudební zážitek, velká oslava narozenin. Otec a čtyři synové na jediném pódiu. Takový bude jubilejní koncert světově proslulého klavíristy Ivana Klánského a jeho dětí v pražském Rudolfinu.

Nadaní a úspěšní potomci Ivana Klánského patří ke špičkovým umělcům. Syn Lukáš je klavíristou, na housle hraje syn Vladimír, který je členem známého Epoque Quartet. Syn Adam si vybral violoncello a Daniel, který exceluje ve Večeři s Mozartem, je špičkový basbarytonista.

Koncert s názvem Ivan Klánský a synové představí při své neobvyklé oslavě díla Antonína Dvořáka. Jubilejní koncert se uskuteční 23. listopadu ve Dvořákově síni pražského Rudolfina. Více informací o koncertu naleznete na webu Live City.

Neomezený nápojový balíček a uvítací nápoj nově od května

Milí diváci,

od května letošního roku jsme pro vás připravili novou kategorii vstupenky s neomezeným nápojovým balíčkem, který obsahuje víno, pivo, nealko nápoje a teplé nápoje neomezeně po celý večer. Ve všech kategoriích bude nově zařazen uvítací nápoj. Reagujeme tak na vaše podněty a připomínky a doufáme, že si díky této změně Večeři s Mozartem ještě více užijete!

Těšíme se na vás,
vaše Live City

Silvestrovská galavečeře s Mozartem 2018 nově i v Obecním domě!

Milí diváci,

po velkém úspěchu Silvestrovské Galavečeře s Mozartem v loňském roce jsme se rozhodli ji letos uspořádat na dvou místech zároveň.
Silvestr s námi budete moci oslavit již tradičně v krásném neobarokním sále Boccaccio v Grand Hotelu Bohemia. A nově také v Sladkovského sále, v nejvýznamnější pražské secesní památce, v Obecním domě.
Galavečeře s Mozartem se budou na obou místech velmi podobat. Silvestrovský zábavný program je sestaven totožně, mírný rozdíl najdete pouze ve slavnostním šestichodovém menu. Půlnoční přípitek si v Boccaccio sále užijete v komornější atmosféře, oproti tomu v Obecním domě se můžete na hlavní terase kochat atmosférou pražských ulic.

Moc rádi vás na jednom z těchto krásných míst přivítáme!

S úctou Vaše Live City

V prosinci adventní a silvestrovská Večeře s Mozartem!

Milí diváci,

v prosinci pro vás připravujeme adventní koncerty s vánočními koledami a vánoční výzdobou Boccaccio sálu. Po Mozartových operách vám na konci programu zazpívají operní pěvci Daniel Klánský a Terezie Švarcová (nebo Gabriela Kopperová a Andrej Beneš) ty nejkrásnější vánoční koledy.

Na Štědrý den a Boží hod vánoční se můžete těšit na speciální vánoční menu a rozšířený program o jeden blok.

29. 12. a 30. 12. 2017 vás čeká speciální silvestrovský program, kdy v poslední části večera uslyšíte valčíky od Johanna Strausse mladšího i staršího a naši umělci vám popřejí šťastný Nový rok.

31. 12. pak můžete zažít výjimečnou Galavečeři s Mozartem s vynikající zábavou i po půlnoci a večeří o šesti chodech. Více informací najdete zde.

Budeme se na vás těšit!

Vaše Live City

Sleva 100 Kč na nespolehlivější taxi v Praze! Stáhněte si aplikaci, zadejte číslo karty a promokód a sleva je vaše

Milí diváci,

Protože chceme, aby Vaše návštěva Prahy byla co nejpříjemnější, darujeme Vám před začátkem každého eventu slevu ve výši 100 Kč na nejspolehlivější taxi v Praze – Liftago. Tak jak to znáte z TripAdvisoru, i zde jsou řidiči hodnoceni až 5 hvězdičkami a vy si můžete vybrat vždy toho nejlepšího a zabránit tak nepříjemným překvapením.

Těšíme se na vás!

Vaše Live City