Večeře s Mozartem v Praze

Operní zpěváci Gabriela Kopperová či Daniel Klánský.
Památkově chráněný taneční sál v srdci Starého Města. Výjimečná gastronomie.

Vstupenky

Traveler's Choice

VRÁCENÍ VSTUPNÉHO V PŘÍPADĚ OMEZENÍ ZPůsobené PANDEMIÍ COVID-19 a zvýšená hygienická opatření

Milí hosté, nově jsem pro Vás zavedli možnost plného vrácení vstupného v případě omezení z důvodu pandemie COVID-19, nebo možnost bezplatné změny termínu Večeře s Mozartem. Tato opatření platí na vstupenky zakoupené od 20. 5. 2020. Zároveň jsme kvůli Vaší maximální bezpečnosti zavedli zvýšená hygienická opatření . V případě dotazů nás prosím kontaktujte na info@mozartdinner.cz. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Koncert při svíčkách s excelentními umělci

Hudební těleso Amadeus Prague Ansámble tvoří dva operní pěvci a smyčcový kvintet složený ze členů Symfonického orchestru Českého rozhlasu, excelentního Salzburger Chamber Soloists ad. Koncert je prováděn v dobových kostýmech. Během večera si můžete vychutnat nejznámější árie a duety z Mozartových oper Figarova svatba, Don Giovanni (světová premiéra se odehrála roku 1787 v Praze) a Kouzelná flétna.
Zobrazit více

Dobová atmosféra památkově chráněného tanečního sálu

Dechberoucí taneční sál Boccaccio je uměleckým dílem z umělého mramoru, zlata a křišťálového skla, s parketovou podlahou z devíti druhů orientálních dřev a mnoha unikátními detaily. Patří k jednomu z bájných pražských míst, kde se za první republiky pořádaly luxusní párty pro místní smetánku.
Zobrazit více

Večeře o třech chodech

Večeře se skládá ze tří chodů, které vychází z tradiční české a rakouské kuchyně. Prvním chodem je hráškový krém s máslovými krutony, ve druhém chodu si můžete vychutnat oblíbená hovězí líčka na červeném víně a tymiánu, podávaná s celerovo-bramborovým pyré, a jako sladkou tečku jsme pro vás připravili domácí jablečný štrůdl s mandlemi a vanilkovou omáčkou. Dobrou chuť!
Zobrazit více

Novinky

20 % sleva na všechny termíny a kategorie až do června 2021

Milí diváci, Máme pro vás skvělou zprávu! Až do odvolání platí na všechny kategorie Večeře s Mozartem 20% sleva v našem e-shopu. Stačí vložit kód MDCZ2020. Termíny jsou vypsané až do léta 2021. Budeme se na vás moc těšit.

Vrácení vstupného i zvýšená hygienická opatření

Milí hosté, nově jsme pro Vás zavedli možnost vrácení vstupného v případě omezení z důvodu pandemie COVID-19, nebo možnost bezplatné změny termínu Večeře s Mozartem. Tato opatření platí na vstupenky zakoupené od 20. 5. 2020. Zároveň kvůli Vaší maximální bezpečnosti dodržujeme zvýšená hygienická opatření. Zdraví Vás, našich diváků, je pro nás velkou prioritou a rádi […]

Zobrazit všechny novinky

Video

Podívejte se na video z Večeře s Mozartem a získejte lepší představu o tomto eventu.