Večeře s Mozartem v Praze

Operní zpěváci Gabriela Kopperová či Daniel Klánský.
Památkově chráněný taneční sál v srdci Starého Města. Výjimečná gastronomie.

Vstupenky

Traveler's Choice

Sváteční termíny Večeře s Mozartem

Od 28. 11. máme v nabídce sváteční termíny Večeře s Mozartem 🍾🎁🎄. Začínáme adventními termíny, 24. 12. a 25. 12. jsou přidány jeden chod a jeden blok koncertu. Od 29. 12. se můžete těšit na silvestrovské termíny a 1. 1. zakončíme slavnostní termíny novoročním koncertem. Nabídka je široká, stačí si jen vybrat a užít si výjimečnou atmosféru!

Koncert při svíčkách s excelentními umělci

Hudební těleso Amadeus Prague Ansámble tvoří dva operní pěvci a smyčcový kvintet složený ze členů Symfonického orchestru Českého rozhlasu, excelentního Salzburger Chamber Soloists ad. Koncert je prováděn v dobových kostýmech. Během večera si můžete vychutnat nejznámější árie a duety z Mozartových oper Figarova svatba, Don Giovanni (světová premiéra se odehrála roku 1787 v Praze) a Kouzelná flétna.
Zobrazit více

Dobová atmosféra památkově chráněného tanečního sálu

Dechberoucí taneční sál Boccaccio je uměleckým dílem z umělého mramoru, zlata a křišťálového skla, s parketovou podlahou z devíti druhů orientálních dřev a mnoha unikátními detaily. Patří k jednomu z bájných pražských míst, kde se za první republiky pořádaly luxusní párty pro místní smetánku.
Zobrazit více

Večeře o třech chodech

Večeře, která se podává v přestávkách koncertu, se skládá ze tří chodů, které vychází z tradiční české a rakouské kuchyně. Prvním chodem je krém ze sladkého hrášku s pažitkovým jogurtem a krutony, ve druhém chodu si můžete vychutnat hovězí Bourguignon s pečenými bramborami a fazolkami, a jako sladkou tečku jsme pro vás připravili jablečný závin s vanilkovou omáčkou. Dobrou chuť!
Zobrazit více

Novinky

Sváteční termíny Večeře s Mozartem 2021

Naši milí diváci, blíží se nám prosinec a s ním i sváteční termíny Večeře s Mozartem . 28. 11. je první adventní Večeře s Mozartem, 24. a 25. 12. máme pro vás připravené Večeře s Mozartem s jedním chodem a jedním koncertním blokem navíc a samozřejmě nemůže chybět Silvestr se speciálním programem 29. a 30. […]

Snížili jsme cenu vstupenek ke stolu pro osm!

Vážení hosté, máme pro vás skvělou zprávu! Nově jsme snížili cenu vstupenek ke stolu pro osm. Vouchery na menu i nadále obsahují i uvítací nápoj a tříchodovou večeři inspirovanou česko-rakouskou kuchyní. K večeři v pauzách koncertu je možné dopředu objednat i neomezený nápojový balíček. Přijďte si k nám vychutnat nezapomenutelný kulturní zážitek! Těšíme se na […]

Zobrazit všechny novinky

Video

Podívejte se na video z Večeře s Mozartem a získejte lepší představu o tomto eventu.