Večeře s Mozartem v Praze

Operní zpěváci Gabriela Kopperová či Daniel Klánský.
Památkově chráněný taneční sál v srdci Starého Města. Výjimečná gastronomie.

Vstupenky

Traveler's Choice

Jedinečná atmosféra Prahy. Luxusní tříchodová večeře s nejlepšími áriemi a duety z Mozartových oper

Boccaccio taneční sál je je uměleckým dílem z umělého mramoru, zlata a křišťálového skla. Čeká vás večeře s Mozartem v nádherném historickém paláci v centru Prahy. O přestávkách koncertu, složeného ze slavných Mozartových árií a duetů, se podává večeře o třech chodech.

Koncert při svíčkách s excelentními umělci

Hudební těleso Amadeus Prague Ansámble tvoří dva operní pěvci a smyčcový kvintet složený ze členů Symfonického orchestru Českého rozhlasu, excelentního Salzburger Chamber Soloists ad. Koncert je prováděn v dobových kostýmech. Během večera si můžete vychutnat nejznámější árie a duety z Mozartových oper Figarova svatba, Don Giovanni (světová premiéra se odehrála roku 1787 v Praze) a Kouzelná flétna.
Zobrazit více

Dobová atmosféra památkově chráněného tanečního sálu

Dechberoucí taneční sál Boccaccio je uměleckým dílem z umělého mramoru, zlata a křišťálového skla, s parketovou podlahou z devíti druhů orientálních dřev a mnoha unikátními detaily. Patří k jednomu z bájných pražských míst, kde se za první republiky pořádaly luxusní párty pro místní smetánku.
Zobrazit více

Večeře o třech chodech

Večeře, která se podává v přestávkách koncertu, se skládá ze tří chodů, které vychází z tradiční české a rakouské kuchyně. Prvním chodem je krém ze sladkého hrášku s pažitkovým jogurtem a krutony, ve druhém chodu si můžete vychutnat hovězí Bourguignon s pečenými bramborami a fazolkami, a jako sladkou tečku jsme pro vás připravili jablečný závin s vanilkovou omáčkou. Dobrou chuť!
Zobrazit více

Novinky

Exkluzivní příležitost k oslavě Dne matek!

Milí hosté, Přejeme Vám krásný den matky plný lásky a radosti! Co takhle udělat tento den ještě speciálnějším a darovat nezapomenutelný zážitek plný hudby, elegance a lahodného jídla na Večeři s Mozartem? Připojte se k nám, kde si můžete užít nejen krásný hudební večer, ale i exkluzivní kulinarický zážitek. Můžete si zakoupit lístky přímo na […]

Rozšířený program Mozartovy večeře: Nové příležitosti od května

Milí hosté, Jsme nadšení, že s vámi můžeme sdílet úžasnou zprávu! Od května 2024 vás budeme třikrát týdně očarovávat naším kouzelným Mozartovým večerem v Praze. Tento rozšířený harmonogram vám poskytuje ještě více příležitostí ponořit se do kouzla Mozartovy hudby a lahodných gastronomických pochoutek. https://mozartdinner.cz/cs/vyber-terminu/ Budeme se těšit na vaši návštěvu! Vaše Live City

Zobrazit všechny novinky

Video

Podívejte se na video z Večeře s Mozartem a získejte lepší představu o tomto eventu.