Večeře s Mozartem v Praze

Operní zpěváci Gabriela Kopperová či Daniel Klánský.
Památkově chráněný taneční sál v srdci Starého Města. Výjimečná gastronomie.

Vstupenky

Traveler's Choice

Nový web!

Připravili jsme pro Vás nový web. Má jednodušší eshop s výběrem místa a menu a grafiku přizpůsobenou všem elektronickým zařízením. Věříme, že se Vám bude líbit.

Koncert při svíčkách s excelentními umělci

Hudební těleso Amadeus Prague tvoří dva operní pěvci a smyčcový kvintet složený ze členů Symfonického orchestru Českého rozhlasu, excelentního Salzburger Chamber Soloists ad. Koncert je prováděn v dobových kostýmech. Během večera si můžete vychutnat nejznámější árie a duety z Mozartových oper Figarova svatba, Don Giovanni (světová premiéra se odehrála roku 1787 v Praze) a Kouzelná flétna.
Zobrazit více

Dobová atmosféra památkově chráněného tanečního sálu

Dechberoucí taneční sál Boccaccio je uměleckým dílem z umělého mramoru, zlata a křišťálového skla, s parketovou podlahou z devíti druhů orientálních dřev a mnoha unikátními detaily. Patří k jednomu z bájných pražských míst, kde se za první republiky pořádaly luxusní párty pro místní smetánku.
Zobrazit více

Večeře o třech chodech

Večeře se skládá ze tří chodů, které vychází z tradiční české a rakouské kuchyně. Prvním chodem je hráškový krém s máslovými krutony, ve druhém chodu si můžete vychutnat oblíbená hovězí líčka na červeném víně a tymiánu, podávaná s celerovo-bramborovým pyré, a jako sladkou tečku jsme pro vás připravili domácí jablečný štrůdl s mandlemi a vanilkovou omáčkou. Dobrou chuť!
Zobrazit více

Novinky

Silvestrovská Galavečeře s Mozartem 2018 nově i v Obecním domě!

Milí diváci, po velkém úspěchu Silvestrovské Galavečeře s Mozartem v loňském roce jsme se rozhodli ji letos uspořádat na dvou místech zároveň. Silvestr s námi budete moci oslavit již tradičně v krásném sále Boccaccio v Grand Hotelu Bohemia. A nově také v Sladkovského sále secesního a památkově chráněného Obecního domu. Galavečeře s Mozartem se budou […]

V prosinci adventní a silvestrovská Večeře s Mozartem!

Milí diváci, v prosinci pro vás připravujeme adventní koncerty s vánočními koledami a vánoční výzdobou Boccaccio sálu. Po Mozartových operách vám na konci programu zazpívají operní pěvci Daniel Klánský a Terezie Švarcová (nebo Gabriela Kopperová a Andrej Beneš) ty nejkrásnější vánoční koledy. Na Štědrý den a Boží hod vánoční se můžete těšit na speciální vánoční menu a rozšířený program […]

Zobrazit všechny novinky

Video

Podívejte se na video z Večeře s Mozartem a získejte lepší představu o tomto eventu.