Tipy na výběr míst

Kategorie stůl pro osm
je určena především pro ty, kteří mají rádi společnost a chtějí poznávat nové lidi. U stolu sedí celkem až 8 osob. Stoly jsou řazeny za stoly pro dva a jsou umístěny ve spodní části sálu, kde je i pódium pro umělce. Tato kategorie je cenově nejvýhodnější.
.
.
Kategorie stůl pro dva
má největší výhodu v blízkosti k umělcům. Ke stolu se vejdou maximálně dvě osoby (po domluvě tři) a v případě vašeho přání umíme spojit až tři stoly pro dva a vytvořit tak stůl až pro šest osob. Tuto kategorii také doporučujeme párům, které chtějí sedět sami. Stoly pro dva v první řadě vám zprostředkují zážitek, který nikde jinde nedostanete. Budete totiž usazeni doslova pár centimetrů od umělců.
.
.
Kategorie lóže
je exklusivním místem, které nabízí krásnou výzdobu a maximální soukromí při zachování dobré viditelnosti na umělce a skvělé akustiky. Budete mít i krásný pohled na celý sál. Máme lóže pro jednu až čtyři osoby. V lóži budete vždy sedět jen s vaším doprovodem – neumístíme k vám nikoho jiného, i když budou ve vaší lóži volná místa. V ložích usazujeme také děti od 2 let. Další výhodou lóže je možnost objednat si Zlaté menu, a to nejpozději 4 dní před termínem představení. Hosté s objednaným Zlatým menu se při příchodu nahlašují na hlavní recepci Grand Hotelu Bohemia.

.
V každé kategorii můžete zakoupit vstupenku pro dítě do 12 let.
Balíček neomezených nápojů lze využít do konce akce (tzn. přibližně do 21:30).

Bližší informace k nápojovým balíčkům můžete najít zde, nebo v e-shopu u výběru kategorie.

Tipy pro singles

Rozhodli jste se přijít na Večeři s Mozartem sami? Zde je pár tipů, jak si tento event co nejvíce užít!

  • Chcete mít maximální soukromí a nebýt nikým rušeni? Pak doporučujeme objednat místo v lóži. Výhodou této kategorie je i krásný výhled na sál.
  • Chcete poznat nové lidi? Pak je skvělou volbou stůl pro osm. U toho budete mít možnost potkat místní i cestovatele z celého světa s podobnými zájmy jako máte Vy.
  • Doporučujeme Vám výběr neomezených nápojů. Jsou cenově výhodné a můžete si tak celý večer maximálně užít. Balíček neomezených nápojů lze využít až do konce akce, tzn. přibližně do 21:30.
  • Přijďte včas, budete tak mít možnost v klidu objednat své nápoje před prvním koncertem. Ten začíná v 19.00 hod. Poslední objednávky na nápoje se přijímají do 18.50 hod.
  • Slavíte něco? Dejte nám o tom vědět a my Vám připravíme milé překvapení.
  • Máte speciální dietu? Řekněte nám to alespoň jeden den dopředu a náš šéfkuchař Vám připraví speciální menu.

Tip pro větší soukromí

Pokud si chcete Večeři s Mozartem vychutnat v co největším soukromí, doporučujeme vybrat si exkluzivní lóži. Ty nabízíme pro jednu až čtyři osoby a vždy v ní budete sedět pouze se svým doprovodem. Naopak stoly pro dva nejsou v tomto případě dobrou volbou vzhledem k tomu, že jsou umístěny v prvních řadách, pár centimetrů od umělců a v těsné blízkosti ostatních stolů.

 

Tip na vhodné oblečení

Málokterý z našich hostů k nám chodí v džínách a tričku. Doporučujeme obléci se v souladu s povahou akce, tzn. „creative formal“ dress code. V případě silvestrovských představení je doporučeným oblečením dlouhá večerní toaleta pro dámy a smoking pro pány.

 

Tip pro výběr místa na oslavu Silvestra

Silvestrovská galavečeře s Mozartem se koná v Boccaccio sále Grand Hotelu Bohemiam kde si v intimitě tanečního sálu vychutnáte půlnoční přípitek s našimi muzikanty.
V sále Boccaccio si můžete vybrat mezi stoly pro 2 osoby, 8 osob nebo exkluzivními balkonovými lóžemi. Informace o cenách vstupenek najdete zde.

 

Celý tým Večeře s Mozartem se na Vás velmi těší!