Vrácení vstupného i zvýšená hygienická opatření

Milí hosté,

nově jsme pro Vás zavedli možnost vrácení vstupného v případě omezení z důvodu pandemie COVID-19, nebo možnost bezplatné změny termínu Večeře s Mozartem. Tato opatření platí na vstupenky zakoupené od 20. 5. 2020.

Zároveň kvůli Vaší maximální bezpečnosti dodržujeme zvýšená hygienická opatření. Zdraví Vás, našich diváků, je pro nás velkou prioritou a rádi bychom Vás ujistili, že všechna opatření bereme velmi vážně a klademe velký důraz na jejich dodržování.
Mezi hygienická opatření patří např. pravidelná dezinfekce ploch a předmětů, s kterými přijdou hosté do kontaktu, větrání prostor tam, kde je to možné, kompletní dezinfekce prostor po uzavření provozovny a dezinfekce rukou pro hosty. Veškerý personál včetně hudebníků je v rouškách. Po zpěvácích požadujeme předložení negativního výsledku testu na COVID-19. Mezi stoly necháváme alespoň 1,5 metrové rozestupy a počet míst u stolů pro 8 jsme snížili na 2 (neplatí v případě rodiny nebo skupiny). Sál má svůj vlastní vchod, který je využívám pouze hosty Večeře s Mozartem.
Věříme, že výše popsaná opatření přispějí k Vaší bezpečnosti a zároveň Vám dovolí plně si vychutnat tuto jedinečnou událost.

Více informací naleznete na odkazu COVID-19. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na info@mozartdinner.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Vaše Live City